MC

Co je nového?

Adaptační pobyt 1. ročníku

před 10 dny, 15.9.2022

Ve dnech 3. a 4. září jsme se sešli v rekreačním středisku na Kopánkách, které se nachází v pohoří Bílých Karpat, na adaptačním pobytu. Zažili jsme spolu krásné chvíle, kde jsme se vzájemně poznávali. číst více..

Den dětí

před 4 měsíci, 6.6.2022

Ve středu 1. června si pro nás připravili žáci devátých ročníků několik stanovišť s disciplínami číst více..

Adaptační pobyt - den pátý

před 4 měsíci, 15.5.2022

V pátek nás čekalo poslední společné dopoledne a po obědě cesta autobusem domů. Děti si dopsaly deníky a napsaly zhodnocení adaptačního pobytu. Všichni se už moc těšili na mamky a taťky. Zahráli jsme si s padákem a hurá do autobusu a domů. číst více..

Adaptační pobyt - den čtvrtý

před 4 měsíci, 15.5.2022

Ve čtvrtek se děti dozvěděly a také vyzkoušely, co vše je možné poskládat z obyčejného čtverce. Odpoledne jsme se vypravili na kozí farmu a ochutnali zmrzlinu z kozího mléka. Byla výtečná. Na závěr dne jsme si všichni užili prezentace vlastních skládanek z magického čtverce. číst více..

Adaptační pobyt - den třetí

před 5 měsíci, 11.5.2022

Dnešní den byl výtvarný a geometrický. Dopoledne jsme si vyzdobili trička. Odpoledne se neslo v duchu Afriky, Egypta a řeky Nil. Hra na vytvoření si hranic pro vlastní políčko ve tvaru geometrického obrazce byla už jen zakončením. Společné hry pro dvojice a trojice dětí končily velkým smíchem. číst více..

Prohlášení o přístupnosti, realizace webu icard.cz | design: Bob Stránský