MC

Co je nového?

Třídní výlet na stezku Váté písky a zámek v Miloticích

před 3 dny, 25.5.2023

Ve středu 24. 5. jsme se vydali společně se třídou MB na výlet. Prošli jsme pěšky stezku Váté písky u Bzence. Poté nás autobus převezl do Milotic. Tady jsme se převlekli do historických oděvů a stali se hosty milotické paní hraběnky, která nás provedla svým sídlem. Po tanci a šermířském souboji jsme se z nádherných šatů odstrojili a šli nakoupit suvenýry do zámecké cukrárny. Plni zážitků jsme po 14 hodině nasedli do autobusu a jeli směr Uherské Hradiště. číst více..

Jak správně třídit odpad

před 5 dny, 23.5.2023

Zúčastnili jsme se edukační akce o třídění odpadu na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací o tom, co se děje s odpadem a jak je důležité odpad třídit. Zahráli jsme si hry a odnesli si zajímavé dárečky s tématikou třídění odpadů. Více takových akcí! Děkujeme. číst více..

Dravci

před 24 dny, 5.5.2023

V úterý 2. května jsme se zúčastnili výukového programu o dravcích v Kunovském lese. Bylo to velmi zajímavé setkání a dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací. číst více..

Mikroskopování

před 24 dny, 5.5.2023

Probírali jsme fotosyntézu. Jak funguje a kde se děje, co vzniká a jak je tato reakce důležitá pro všechnu živou přírodu. Kamča si připravila mikroskopy a preparáty (stonek modřence, mech a salát). My jsme v mikroskopu viděli jen tu část rostlin, ve kterých se fotosyntéza vytváří - chloroplasty. číst více..

Den Země

před 1 měsícem, 26.4.2023

Den Země jsme oslavili v lokalitě Kunovského lesa. Prošli jsme několik míst a řekli si zajímavé informace o některých rostlinách a živočiších, které najdeme v Kunovském lese. číst více..

Prohlášení o přístupnosti, realizace webu icard.cz | design: Bob Stránský