Zahajovací bruslení

před 3 dny, 19.9.2020

V pátek 18.9. jsme zahájili bruslící sezónu tohoto školního roku. Letos na ledě nebudeme sami, bude s námi trenér, hokejista Jaroslav Balaštík. V rámci projektu Sportovky, který v tomto školním roce probíhá, děti dostanou průpravu v několika sportech. Jedním z nich je i bruslení. První hodinu se každý naučil sám zvednout z ledu, trénovali jsme rovnováhu a zahráli jsme si na veverky, které sbíraly oříšky. Těšíme se na další společný trénink! číst více..

Naše první vysvědčení

před 3 měsíci, 30.6.2020

V pátek 26. června jsme se po dlouhé době setkali všichni z 1.A v naší džunglí třídě. Setkání bylo moc milé, děti se na sebe těšily a měly prostor si před velkými prázdninami sdělit všechny zážitky z domácí výuky a času, který trávily doma. V tělocvičně jsme se rozloučili s deváťáky a poté děti dostaly ve třídě své vysvědčení. číst více..

Bludiště

před 3 měsíci, 24.6.2020

Ve středu 24.6. jsme se hned ráno vydali opět do Kunovského lesa, abychom si nasbírali větvičky na bludiště. číst více..

Sportovní dopoledne v Kunovském lese

před 3 měsíci, 24.6.2020

V úterý 23.6. jsme se vydali strávit dopoledne v Kunovském lese. číst více..

Rozloučení s třídním opičákem

před 3 měsíci, 24.6.2020

V pondělí 22.6. se na učitelském stole po velmi dlouhé době objevila opět kouzelná truhlice. V ní jsme našli dopis od našeho třídního maskota, opičky Abu, který dětem napsal vzkaz. Jelikož nastal poslední týden školního roku, chtěl se s dětmi rozloučit. Nachystal jim na celý týden dobrodružnou pátračku, která je měla nakonec dovést k překvapení. číst více..