2.B

Co je nového?

Přihláška na noc s Andersenem

před 1 měsícem, 22.3.2019

číst více..

Den prevence na 1. stupni

před 2 měsíci, 8.2.2019

Den prevence je projekt druhého stupně, který potom žáci prezentují dětem na 1. stupni. Děti jsou seznámeny s různými problémy, které přináší např. život s postižením, problémy s dospíváním apod. Děti tak získají základní informace, kam se mohou v případě potřeby obrátit pro pomoc.Do naší třídy přišli žáci ze 6. tříd s tématy TULIP a ŽIVOT V KYBERPROSTORU. číst více..

Hasík - výukový program s hasiči

před 3 měsíci, 25.1.2019

Do školy za dětmi přišli hasiči. Děti se dozvěděly, kde všude hasiči zasahují, co všechno musí umět a zvládnout. číst více..

Bobování v Kunovském lese

před 3 měsíci, 11.1.2019

Zima nás konečně mile překvapila a napadl sníh. Hned jsme toho s dětmi využili a šli jsme bobovat do Kunovského lesa. Děti si to velmi užily. Byl to celý sportovní týden, protože v pátek jsme byli ještě bruslit. číst více..

Vánoce u nás ve třídě

před 4 měsíci, 21.12.2018

Rok se sešel s rokem a jsou tu zase Vánoce a slavnostní oběd. Ve třídě jsme si spolu zazpívali vánoční koledy, navodili jsme si vánoční atmosféru a děti si navzájem předaly vyrobené dárky. Potom jsme společně odešli na slavnostní oběd, kde nás obsluhovali žáci sedmých tříd. Jídlo bylo výborné, děti nastrojené... Přejeme všem krásné Vánoce! číst více..

realizace webu icard.cz | design: Bob Stránský