třídní učitelka II.B

Návrat do lavic

před 19 dny, 24.6.2020

V květnu jsme začali připravovat celou školu a třídy na návrat skupinek dětí do školy. V naší třídě bylo obsazeno všech 15 lavic. Nejdříve si děti přestěhovaly všechno učení z domu opět do třídy. Svačinovou přestávku zpestří někdy pohádka, ale po čase ve třídě následuje pobyt v atriu. Oběd probíhá poněkud zvláštně - každý sedí sám a paní asistentky dětem odnáší tácky. Po obědě neodchází děti do družiny, ale za dětmi do třídy přichází paní vychovatelka.Samozřejmě probíhalo i učení. Ale teď už se děti i třída chystají na opravdové prázdniny. číst více..

Domácí učení

před 19 dny, 24.6.2020

Během uzavření škol se děti učily doma s pomocí svých rodičů. Z jedné strany týdenního plánu bylo najednou stran třeba deset i více. Rodiče se dětem věnovali jak nejlépe dovedli a stíhali i jiné aktivity než učení. Po návratu do školy děti doma probírané učivo uměly. Velký dík všem rodičům. číst více..

Návštěva radnice

před 5 měsíci, 3.2.2020

V rámci putování za zaměstnáním rodičů jsme navštívili radnici v Uherském Hradišti. Děti si prohlédly obřadní síň, obřadní řetězy pana starosty i kolébku, ve které možná kdysi ležely. Krásná výzdoba místností se dětem velmi líbila. číst více..

Vánoční přání, slavnostní oběd

před 6 měsíci, 5.1.2020

Poslední školní den před Vánoci si děti popřály a předaly přáníčka kamarádům. S klavírním doprovodem Ondráška jsme si zazpívali několik koled. Na oběd bylo slavnostně prostřeno ve školní družině a tentokrát jsme si všichni pochutnali bez fronty v jídelně. Děkujeme starším žákům za obsluhu. číst více..

Vánoční jarmark

před 6 měsíci, 5.1.2020

Na vánoční jarmark děti vyrobily doma s rodiči pěkné vánoční výrobky a s velkou chutí je úspěšně prodávaly. Počítání s penězi přešlo z hodin matematiky do reality. číst více..