třídní učitelka II.B

Učební plán

Jak začínáme den ...

před 2 měsíci, 5.10.2020

Každé ráno jsme začínali písničkou. Z několika návrhů jsme písničku vybrali, při ní pak zpívali, tančili... zkrátka, kdo jak chtěl. Věříme, že se k tomuto našemu "zahajovacímu rituálu" zase brzy vrátíme. číst více..

PIRÁTSKÁ HRA

před 2 měsíci, 5.10.2020

V průběhu září děti hrály pirátskou hru. Hned druhý školní den si vylosovaly skupinu, ve které spolupracovaly na plnění úkolů. Podle vylosovaného symbolu byly rozděleny do Kotviček, Majáků, Pirátů a Papoušků. Denně našly ve třídě zprávu, ta obsahovala instrukce k úkolu. Vydaly se na opuštěný ostrov, seznámily se s opravdickou čarodějnicí Elfridou, vymyslely a sepsaly pokřiky, luštily křížovky a nakonec objevily poklad! číst více..

Bruslení

před 2 měsíci, 5.10.2020

I v letošním školním roce pokračujeme v bruslení. První hodina proběhla 18. 9. v rámci projektu Sportovky. Děti trénoval známý hokejista, pan Jaroslav Balaštík. V první hodině se učily, jak vstávat z ledu, jak zastavit před mantinelem, zahrály si na veverky. číst více..

Vysvědčení

před 5 měsíci, 28.6.2020

Poslední společný den prvního ročníku jsme si něco zahráli, připili si na zdraví, rozdali vysvědčení a rozloučili se ... číst více..

PRACUJEME SPOLEČNĚ

před 5 měsíci, 20.6.2020

I když někdy není jednoduché domluvit se, společně se učíme rádi. Povedlo se nám "vyrobit" lidské tělo. Práci jsme si rozdělili do skupin. Každá skupina připravila svoji část a pak jsme vše společně nalepili na balicí papír. číst více..