před 3 měsíci, 3.6.2019

I naše škola se zapojila do aktivit, které jsou spojeny se Dnem Země. Naše třída spolu s 2.A vyrazila do Ostrožské Nové Vsi na Včelí stezku. Počasí nám přálo a putování jsme zvládli bez potíží. Pracovní listy a obrázky jsme vypracovali ve škole. číst více..

Škola v přírodě Velké Karlovice

před 3 měsíci, 29.5.2019

Nejočekávanější akce naší třídy je za námi. Na škole v přírodě jsme s dětmi zvládli přežít slunečné i deštivé počasí. Věřím, že program jsme měli nabitý. Hráli jsme hry v lese i na chatě, zvládli jsme tůru do Karolínky a zpět, vyrobili jsme si "vyvolávače deště", pletli jsme věnečky, skákali jsme gumu, měli jsme karneval a spoustu dalších aktivit. Doufám, že si děti školu v přírodě užily stejně jako pedagogický doprovod. číst více..

Třídní schůzka 23.4. 2019

před 4 měsíci, 26.4.2019

číst více..

Přihláška na noc s Andersenem

před 5 měsíci, 22.3.2019

číst více..

Den prevence na 1. stupni

před 7 měsíci, 8.2.2019

Den prevence je projekt druhého stupně, který potom žáci prezentují dětem na 1. stupni. Děti jsou seznámeny s různými problémy, které přináší např. život s postižením, problémy s dospíváním apod. Děti tak získají základní informace, kam se mohou v případě potřeby obrátit pro pomoc.Do naší třídy přišli žáci ze 6. tříd s tématy TULIP a ŽIVOT V KYBERPROSTORU. číst více..