2.B

Třídní učitel

třídní učitelka II.B
tel.: 572 432 917

Rozvrh hodin

Co je nového?

Návštěva radnice

před 2 měsíci, 3.2.2020

V rámci putování za zaměstnáním rodičů jsme navštívili radnici v Uherském Hradišti. Děti si prohlédly obřadní síň, obřadní řetězy pana starosty i kolébku, ve které možná kdysi ležely. Krásná výzdoba místností se dětem velmi líbila. číst více..

Vánoční přání, slavnostní oběd

před 3 měsíci, 5.1.2020

Poslední školní den před Vánoci si děti popřály a předaly přáníčka kamarádům. S klavírním doprovodem Ondráška jsme si zazpívali několik koled. Na oběd bylo slavnostně prostřeno ve školní družině a tentokrát jsme si všichni pochutnali bez fronty v jídelně. Děkujeme starším žákům za obsluhu. číst více..

Vánoční jarmark

před 3 měsíci, 5.1.2020

Na vánoční jarmark děti vyrobily doma s rodiči pěkné vánoční výrobky a s velkou chutí je úspěšně prodávaly. Počítání s penězi přešlo z hodin matematiky do reality. číst více..

Mikuláš

před 4 měsíci, 9.12.2019

I naši školu navštívil Mikuláš, andělé a čerti. V jejich přítomnosti děti ztratily na chvíli řeč a zpytovaly svědomí. Ale protože v každém je především dobré srdíčko, andělé všem rozdali sladkou odměnu. číst více..

Galerie - Kouzelné barvičky

před 4 měsíci, 9.12.2019

Děti při návštěvě Galerie Slováckého muzea mohly mezi obrazy a plastikami používat barvy a vodu i svačit. To běžný návštěvník nesmí. Vše probíhalo pod dohledem paní Martykánové, která děti seznamovala s nekonečným světem barev. Cestička z barevných výkresů seskládaná podle odstínů sváděla k pěkné procházce mezi uměleckými díly. číst více..

Prohlášení o přístupnosti, realizace webu icard.cz | design: Bob Stránský