2.B

Co je nového?

Škola v přírodě - Prostřední Bečva

před 10 dny, 16.5.2022

Krásná příroda, přející počasí, pohoda a příjemná atmosféra - co víc si přát? Čas jsme trávili co nejvíce venku - to nám umožnil velký sportovní areál i výlety do okolí. Nechyběly hry, bodovaly se pokoje, řádilo se venku i před spaním s knížkou O nevyřáděném dědečkovi. 5 dní rychle uteklo a hurá domů k maminkám!

Číst celý článek

Mezinárodní den Erasmus+

před 10 dny, 16.5.2022

Celá škola se účastnila Mezinárodního dne v rámci projektu Erasmus+. Zábavnou formou se děti dozvěděly mnoho faktů i zajímavostí o zemích, s kterými naše škola spolupracuje.

Číst celý článek

Den Země

před 10 dny, 15.5.2022

Vydali jsme se do Ostrožské Nové Vsi, abychom si prošli kus naučné včelí stezky. Pro děti byl zážitek už jízda vlakem a zastávka na Slováckém dvoře. Protože na kus cyklostezky byl zákaz vstupu z důvodu oprav, podívali jsme se také k jezerům.

Číst celý článek

Noc s Andersenem

před 2 měsíci, 3.4.2022

V podvečer jsme se sešli ve třídě se spacáky, karimatkami a plní očekávání. Děti postupně plnily ve skupinkách různé úkoly, při nichž se dozvěděly něco o Hansu Christianu Andersenovi, oprášily si znalosti pohádek a vytvořili si tak každý svůj sešit. Pak už napjatě čekaly ve zhasnuté třídě, až nás zavolají na stezku odvahy. Pro někoho byla náročná, pro jiné prý lehká. A tak jsem slíbila dětem druhé kolo - že si půjčím od pana školníka klíče od sklepa a jde se, každý sám. Emoce velmi houstly. Těch odvážných najednou nebylo ani tolik, kolik je prstů na jedné ruce. Když už bylo napětí opravdu velké, všechny jsem si zavolala k důležité poradě do kruhu, abych jim připomněla, že je pořád 1. apríla a mohou jít klidně spát :-) Někteří usnuli během chvilky u čtení pohádky, jiní si ještě potichu špitali....Ráno bohatá snídaně od maminek a hurá domů :-)

Číst celý článek

Pyžamový den

před 2 měsíci, 3.4.2022

Pohodovou atmosféru pomohla vykouzlit pyžamka, v kterých jsme byli celý den ve škole. Děti si je pak vzorně složily na své židličky a nechaly je tam čekat na večer, kdy si je zase obléknou a poprvé budou nocovat ve škole.

Číst celý článek
Prohlášení o přístupnosti, realizace webu icard.cz | design: Bob Stránský