7.C

třídní učitelka VII.C

Bubny do škol

před 23 dny, 27.3.2024

Akce Bubny do škol pod záštitou Policie ČR je interaktivní zábavná show, uvolnění a v neposlední řadě alternativní výuka ve formě skupinového bubnování. Žáci s pomocí lektora vytvoří hudební orchestr, jenž přechází do samotného vystoupení. Nejde primárně o rozvoj hudební výchovy, nýbrž o posílení sociálních vztahů. číst více..

Bruslení

před 28 dny, 22.3.2024

Dnes jsme si užívali bruslení na zimním stadionu. číst více..

Jeden svět na školách

před 29 dny, 21.3.2024

Ve čtvrtek 21. 3. jsme vyrazili do kina Hvězda na Mezinárodní festival o lidských právech. Zhlédli jsme celkem tři projekce, po kterých vždy následovala diskuse. Projekce se nám líbily a dozvěděli jsme se nové informace. číst více..

Hodina přírodopisu

před 1 měsícem, 14.3.2024

Provedli jsme rozbor ptačího vejce. číst více..

MADIO

před 1 měsícem, 14.3.2024

V úterý 12. 3. proběhlo třetí a zároveň poslední setkání. Během různých aktivit jsme rozvíjeli spolupráci a komunikaci v rámci třídního kolektivu. číst více..