7.C

třídní učitelka VII.C

Bubny do škol

před 2 dny, 27.3.2024

Akce Bubny do škol pod záštitou Policie ČR je interaktivní zábavná show, uvolnění a v neposlední řadě alternativní výuka ve formě skupinového bubnování. Žáci s pomocí lektora vytvoří hudební orchestr, jenž přechází do samotného vystoupení. Nejde primárně o rozvoj hudební výchovy, nýbrž o posílení sociálních vztahů. číst více..

Bruslení

před 7 dny, 22.3.2024

Dnes jsme si užívali bruslení na zimním stadionu. číst více..

Jeden svět na školách

před 8 dny, 21.3.2024

Ve čtvrtek 21. 3. jsme vyrazili do kina Hvězda na Mezinárodní festival o lidských právech. Zhlédli jsme celkem tři projekce, po kterých vždy následovala diskuse. Projekce se nám líbily a dozvěděli jsme se nové informace. číst více..

Hodina přírodopisu

před 15 dny, 14.3.2024

Provedli jsme rozbor ptačího vejce. číst více..

MADIO

před 15 dny, 14.3.2024

V úterý 12. 3. proběhlo třetí a zároveň poslední setkání. Během různých aktivit jsme rozvíjeli spolupráci a komunikaci v rámci třídního kolektivu. číst více..