třídní učitelka VII.B

Bobování v Kunovském lese

před 5 roky, 11.1.2019

Zima nás konečně mile překvapila a napadl sníh. Hned jsme toho s dětmi využili a šli jsme bobovat do Kunovského lesa. Děti si to velmi užily. Byl to celý sportovní týden, protože v pátek jsme byli ještě bruslit. číst více..

Vánoce u nás ve třídě

před 5 roky, 21.12.2018

Rok se sešel s rokem a jsou tu zase Vánoce a slavnostní oběd. Ve třídě jsme si spolu zazpívali vánoční koledy, navodili jsme si vánoční atmosféru a děti si navzájem předaly vyrobené dárky. Potom jsme společně odešli na slavnostní oběd, kde nás obsluhovali žáci sedmých tříd. Jídlo bylo výborné, děti nastrojené... Přejeme všem krásné Vánoce! číst více..

před 5 roky, 7.12.2018

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. Přišel k nám Mikuláš s čerty i s andělem. Děti mu slíbily, že budou hodné a tak byli čerti zase bez práce. Děti si alespoň vyzkoušely, jak se leze do pytle. číst více..

Vánoční dílnička s rodiči

před 5 roky, 7.12.2018

Blíží se vánoční školní jarmark, na který děti vyrábí své vlastní výrobky. Rukou k dílu přispěli i rodiče, kteří přišli do školy vyrobit vánoční věnečky a baňky. Účast byla hojná a atmosféra příjemná. číst více..

Návštěva u hasičů

před 5 roky, 7.12.2018

V rámci exkurzí za povoláním rodičů jsme s dětmi navštívili hasičský záchranný sbor v UH. Bylo to moc příjemné setkání, děti mohly nahlédnout do garáží, kde parkují výjezdové vozy, prohlédly si tělocvičnu, kde hasiči zdokonalují svoji kondici, nahlédly do kanceláří i do jídelny. číst více..