8.C

třídní učitelka VIII.C

Přivítali jsme jaro!

před 9 dny, 9.4.2021

Během velikonočních prázdnin dostali žáci jednoduchý úkol, vyfotit jarní květinu nebo strom v rozkvětu! Myslím, že se jim to podařilo náramně!!! číst více..

Výtvarka online

před 27 dny, 22.3.2021

V rámci online hodin výtvarné výchovy jsme se dozvěděli základní informace o primární barvě žluté. Také jsme zjistili, že tato barva je v uměleckém světě barvou roku 2021. Našim úkolem bylo prozkoumat, kolik žlutých věcí máme doma a vytvořit z nich zátiší nebo obraz. číst více..

Pololetní vysvědčení a filmový klub

před 2 měsíci, 4.2.2021

V den pololetního vysvědčení jsme si jako třída uspořádali netradiční filmový klub. Kvůli vládním opatřením jsme nemohli jít do školy. Svůj ostrov si tedy každý udělal doma po svém. Někdo kreslil, další vyráběl nebo tvořil, prostě všichni si kreativně navrhli svůj ostrov radosti a ostrov každého z nás má své místo ve společné koláži třídy 8. C. číst více..

Poslední den ve škole, aneb místo sněhu listí

před 4 měsíci, 24.12.2020

V pátek 18. prosince jsme se dostali v roce 2020 naposledy do školy, abychom se mohli rozloučit a popřát si krásné vánoční svátky. Nejprve jsme čas společně trávili ve třídě, pak jsme vyrazili do Kunovského lesa nakrmit zvířátka. Že z toho vzniknou, tak nádherné fotky nikdo netušil. No posuďte sami :). číst více..

Zahájení školního roku 2020 - 2021

před 8 měsíci, 2.9.2020

Netradičně tradiční zahájení nového školního roku jsme zvládli i s prohlídkou sportovního areálu Mojmír. číst více..