třídní učitelka VII.B

Prevence kouření

před 1 rokem, 23.2.2023

Dne 23. února jsme se zúčastnili přednášky v kině Hvězda na téma prevence proti kouření. číst více..

Krajská matematická online soutěž třídních kolektivů

před 1 rokem, 23.2.2023

Zapojili jsme se do Krajské matematické soutěže třídních kolektivů, která se konala 21. února 2023. Šlo o týmovou soutěž třídních kolektivů a je pořádána v rámci projektu IKAP II (Implementace krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje II). Hlavním cílem této aktivity je podpora matematické gramotnosti žáků. Žáci si nejprve vytvořili skupiny, ve kterých budou pracovat a poté se společně domlouvali, na co nejvhodnější strategii. Soutěž trvala 90 minut a obsahovala celkem 50 otázek. Každá skupina si určila určitý počet otázek, na kterých pracovala. Některé příklady se daly počítat zpaměti, některé vyžadovaly postup, pomocí kterého vyšel nějaký výsledek. Otázky byly uzavřené s výběrem odpovědí. Žáci jako kolektiv dokázali dobře spolupracovat, snažili se a soutěž je bavila. číst více..

Den Prevence

před 1 rokem, 13.2.2023

Dne 8. února na naší škole proběhl Den prevence. Všechny šesté ročníky navštívily celkem 3 přednášky: První pomoc, Život v krizové situaci a Život v kyberprostoru. Ve čtvrtek žáci tvořili výstupy z těchto přednášek a v pátek šli prezentovat do prvních ročníku. Pro prvňáčky si připravili důležité informace o první pomoci, pracovní list i různé aktivity na dané téma. číst více..

ŠKOLA V MOBILU

před 1 rokem, 6.2.2023

Dne 6.2. na Světový den bez mobilů si pro nás žákovský parlament připravil akci ŠKOLA V MOBILU. Jelikož jsou u nás ve škole mobilní telefony zakázány, všichni se na tento den velmi těšili. Mobilní telefony jsme mohli mít o přestávce a pokud učitel dovolil i ve vyučování, ale to pouze pro účely učení. Při této příležitosti jsme si zahráli kahoot, wordwall a jiné aktivity spojené s mobilem. číst více..

Bruslení

před 1 rokem, 2.2.2023

Ve čtvrtek 2.2. jsme se vydali na zimní stadion. Bruslení jsme si moc užili. číst více..