třídní učitelka 3.A

Bruslení
před 5 měsíci, 29.11.2023

Bruslení

Již tradičně si třída 3. A mohla vyzkoušet své dovednosti na ledě. 23. 11. jsme vyrazili na zimní stadion. Ať už začátečníci nebo zkušení hokejisté, všichni jsme si jízdu na bruslích užili a těšíme se na další.

Halloween
před 5 měsíci, 29.11.2023

Halloween

Na konci října jsme ve třídě oslavili Halloween. Žákovský parlament si pro nás připravil krátký program, na který jsme navázali formou her a aktivit týkajících se tohoto podzimního svátku. Ve třídě se sešlo mnoho strašidel, která si na závěr pochutnala na vlastnoručně připravené dýňové bábovce.

Rochus - Dřevo je můj chléb
před 7 měsíci, 12.10.2023

Rochus - Dřevo je můj chléb

V pátek jsme podnikli výpravu na Rochus, kde byl pro nás připraven výukový program Dřevo je můj chléb. Ten dětem přiblížil význam stromů a dřeva. Nahlédli jsme pod ruky zkušených řemeslníků, pro něž je dřevo hlavním zdrojem obživy, a také ochutnali vlastníma rukama čerstvě vylisovaný jablečný mošt.

Výlet do Lednice
před 10 měsíci, 27.6.2023

Výlet do Lednice

Ve středu 7.6. jsme se vydali autobusem do zámeckého areálu Lednice. Prošli jsme si zahrady a poté jsme zamířili k Minaretu, kde někteří odvážní jedinci vystoupali velké množství schodů až na vrchol minaretu, kde byl nádherný rozhled do okolí. Následovala pauza na občerstvení a cesta zpět. V neposlední řadě děti zavítaly do obchodu se suvenýry. Po celou dobu jsme měli krásné počasí, až po cestě autobusem nazpět začalo pršet. Výlet jsme si moc užili! :-)

Den dětí
před 10 měsíci, 26.6.2023

Den dětí

Ve čtvrtek 1.6. si pro nás žáci 9. ročníků přichystali pestrý a zábavný program na Den dětí. Počasí bylo krásné a děti si program moc užily.