třídní učitelka VI.A

Bubny do škol 27. 3.

před 26 dny, 1.4.2024

Bubny do škol - akce pod záštitou Policie České republiky - byla nachystána v tělocvičně školy. Cílem lektora bylo vytvořit spolupracující orchestr. To se mu podařilo a hlasitě bubnující tělocvična potvrdila úspěch této aktivity, který byl slyšitelný i daleko za stěnami školy. číst více..

JSNS 21. 3.

před 26 dny, 1.4.2024

Jeden svět na školách - festival dokumentárních filmů, který každoročně navštěvujeme v kině Hvězda. V letošním roce jsme zhlédli krátké dokumentární filmy - Dívka s mosaznými kroužky, Daleko od rodiny, Skejtuj. číst více..

Planetárium Brno 8. 3.

před 26 dny, 1.4.2024

8. března jsme se vydali na fyzikální exkurzi do planetária v Brně. Po aktivním zhlédnutí venkovní expozice jsme se pohodlně usadili v promítacím sále a sledovali jsme produkci filmu 3D vesmír. Výlet se nám moc líbil. číst více..

Den prevence 14. 2.

před 2 měsíci, 19.2.2024

14. únor znamenal v našem běžném středečním rozvrhu změnu. Místo klasické výuky byl nachystán Den prevence. Prošli jsme během dopoledne 3 témata – Život ve třídě, Kyberprostor, První pomoc. Téma Život ve třídě jsme zpracovali a informace s celou řadou aktivit byly následně předány v pátek 16. února ve druhých třídách. číst více..

Den s mobilem 12. 2.

před 2 měsíci, 19.2.2024

V pondělí 12. února jsme se do školy těšili. Čekal na nás Den s mobilem. Ten jsme využili v některých hodinách ke vzdělávacím účelům, hlavně ale o přestávkách k zábavě. číst více..