třídní učitelka VI.A

Řekni drogám NE 11. 6.

před 3 dny, 19.6.2024

Místo hodiny dějepisu jsme se zúčastnili vzdělávací besedy Řekni drogám NE. Vyslechli jsme si řadu zajímavých informací, dověděli jsme se spoustu nového. číst více..

Běh Kunovským lesem - 31. 5.

před 3 dny, 19.6.2024

Poslední květnový den jsme vyměnili školní lavice za prostředí lesa a v rámci blížícího se Dne dětí jsme se zapojili do běhu Kunovským lesem. Sestavili jsme pětičlenná družstva a vyrazili jsme po vyznačené trati, kde na nás čekala řada úkolů. Den v přírodě s kamarády jsme si užili. číst více..

Den Země 2. 5.

před 2 měsíci, 4.5.2024