Nocování ve škole
před 7 dny, 7.4.2024

Nocování ve škole

Noc s Andersenem je akcí českých knihoven, ke které jsme se společně s několika dalšími třídami naší školy připojili. V pátek 22. března jsme přespali ve spacácích na karimatkách ve třídě. Kromě hraní na hřišti, jsme luštili téma společného večera, vyráběli deníček, prošli stezku odvahy, shlédli pohádku loutkového divadla.

Den učitelů aneb děti učí děti
před 7 dny, 7.4.2024

Den učitelů aneb děti učí děti

26. března učily prvňáčky děti z pátého ročníku. Akce se koná každý rok na výročí narození Jana Amose Komenského.

VÁNOČNÍ DEN
před 4 měsíci, 23.12.2023

VÁNOČNÍ DEN

V pátek 22. 12. si děti předaly přáníčka u stromečku ve třídě, popřály si příjemné Vánoce , zazpívaly koledy. Na závěr společně poobědvaly u slavnostně prostřené tabule, kde je obsluhovali spolužáci ze sedmého ročníku.

MIKULÁŠ
před 4 měsíci, 13.12.2023

MIKULÁŠ

V úterý 5. 12. nás navštívil Mikuláš se svými pomocníky - čerty a andílky. Děti společně odrecitovaly připravenou říkanku, odměnou jim byl plný pytel dobrot.

TVOŘENÍ Z PŘÍRODNIN
před 5 měsíci, 1.12.2023

TVOŘENÍ Z PŘÍRODNIN

Děti tvořily z přírodnin zvířátka, domečky, létající, draky.