1.A

Co je nového?

Pasování na čtenáře

před 25 dny, 18.6.2024

V pátek 14. 6. děti navštívily knihovnu Bedřicha Beneše Buchlovana, kde byly slavnostně pasovány na čtenáře. S sebou si odnesly originální výtisk knížky - Kouzelné brýle.

Číst celý článek

Den dětí

před 1 měsícem, 4.6.2024

Na Den dětí si pro děti prvního stupně připravili žáci devátého ročníku pestrý program na školním hřišti. Děti na třinácti stanovištích společně plnily různé úkoly.

Číst celý článek

Úklid okolí školy

před 1 měsícem, 4.6.2024

1. A vyrazila 20. května v rámci třídnické hodiny na úklid v okolí školy. Děti se rozdělily do skupin, dostaly pytle, rukavice a zodpovědně se pustili do úklidu. Mezi sebou si porovnávaly, kdo toho kolik našel, a co vše v přírodě objevily odhozené.

Číst celý článek

Den Země

před 1 měsícem, 4.6.2024

Prvňáčci vyrazili 30. 4. 2024 na Den Země do Kunovského lesa. Na různých zastaveních děti pozorovaly rostliny, stromy a živočichy a společnými silami plnily úkoly. Největší úspěch sklidilo stavění hmyzích hotelů z přírodnin. Počasí se vydařilo, sluníčko hřálo a v průběhu dne jsme postupně odkládali vrstvy oblečení. Den Země strávený v Kunovském lese zhodnotily děti jako vydařený. Radovaly se ze společně strávených chvil v přírodě.

Číst celý článek

Vycházka

před 1 měsícem, 4.6.2024

26. dubna jsme se vydali na vycházku podél řeky Moravy.

Číst celý článek
Prohlášení o přístupnosti, realizace webu icard.cz | design: Bob Stránský