kariérová poradkyně

Kovozoo Staré Město

před 2 roky, 3.1.2022

V úterý před vánočními prázdninami jsme byli v Kovozoo ve Starém Městě. Kromě zvířat ze železného šrotu jsme obdivovali také dřevo - kovový betlém, vyzkoušeli se dostat z bludiště z pneumatik, posedět v letadle L610. číst více..

Technický kamion

před 2 roky, 12.12.2021

Ve čtvrtek jsme navštívili technický kamion. Lektor nám ukázal, jak pracovat na 3D tiskárně, jak funguje pneumatický obvod. Moc jsme si to užili.... číst více..

Pečení perníčků

před 2 roky, 12.12.2021

Ve čtvrtek jsme ve školní kuchyňce pekli perníčky a linecké cukroví. Vůně se linula celou školou. číst více..

Adventní tvoření

před 2 roky, 12.12.2021

Ve výtvarné výchově jsme tvořili adventní kalendáře. A jak se nám povedly! číst více..

Adaptační pobyt

před 2 roky, 20.10.2021

V září jsme byli na adaptačním pobytu na Mlýnkách. Téma Keltové nás provázelo celým pobytem. Hráli jsme hry, malovali jsme na kameny runy, i stezka odvahy byla! Moc jsme si to užili. číst více..