kariérová poradkyně

DEN ZEMĚ

před 12 měsíci, 4.5.2023

Ve středu 26.dubna jsme spolu se spolužáky ze 7.C. absolvovali vycházku kolem štěrkopískových jezer v Ostrožské Nové Vsi. Během vycházky jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí. Například to, že se v Ostrožské Nové Vsi našlo 35 nerostů. Těžba štěrkopísku byla zahájena v roce 1955 a výrazným způsobem ovlivnila ráz krajiny. Vznikl zde zdroj vody pro Uherskohradišťsko. číst více..

Jeden svět na školách

před 12 měsíci, 4.5.2023

Ve středu 19.4. jsme se zúčastnili projekce tří krátkých filmů v rámci projektu Jeden svět na školách. číst více..

Dny prevence

před 1 rokem, 21.2.2023

Život na vozíčku, Život s drogou, Život není hra číst více..

Slavnostní oběd

před 1 rokem, 12.1.2023

Poslední den před Vánocemi proběhl slavnostní oběd, na kterém se podílejí žáci sedmého ročníku. Od rána jsme chystali jídelnu, prostírali, nosili cukroví a čekali na první strávníky. Práce nám šla od ruky a jak nám to při práci slušelo je vidět z fotek :-) číst více..