kariérová poradkyně

Lichožrouti

před 3 roky, 6.4.2021

Poslední březnový den nás navštívili Lichožrouti. Herci Slováckého divadla Tereza Hrabalová a David Vacke nám představili knihu Lichožrouti od spisovatele Pavla Šruta a výtvarnice Galiny Miklínové. Herci dětem přečetli ukázky z knihy, kousek zahráli s loutkami a děti si svou pozornost mohly vyzkoušet na kvízech. Herci nás také vtáhli do zákulisí divadla. Už víme, kdo je to garderobiér nebo vlásenkář. Hercům děkujeme za online představení a už se těšíme, až se jednou vrátíme na představení do divadla. číst více..

Karneval

před 3 roky, 26.2.2021

Když nemůžeme na karneval, tak proč nemít karneval online? A to se nám v pátek povedlo. Všechny děti bych ráda pochválila za vlastnoručně vyrobené masky. číst více..

Pololetní vysvědčení a filmový klub

před 3 roky, 7.2.2021

28. ledna probíhalo předávání vysvědčení. Tento rok zcela netradičně on-line. Stejně netradiční byl i filmový klub. Téma filmového klubu bylo Ostrov Radosti. Každý z nás si vytvořil svůj Ostrov Radosti. číst více..

Bruslení

před 4 roky, 10.9.2020

Ve čtvrtek 10.9. jsme šli poprvé s paní učitelkou Březinovou bruslit. Moc jsme si to užili a děkujeme paním asistentkám za pomoc. číst více..

A pro vysvědčení všichni zase spolu.....

před 4 roky, 30.6.2020

Moc vám všem děkuji za to, že jste byli čtyři roky krásnou součástí mého života :). číst více..