Absolventi 2022/2023 - 5.A

Dentální prevence

před 1 rokem, 2.12.2022

V pátek 18. listopadu jsme se zúčastnili programu dentální prevence, kde jsme se dozvěděli něco o našich zoubkách, a také jsme se mohli dozvědět, zda si zuby čistíme správně. číst více..

Tvoření v 5.A

před 1 rokem, 2.12.2022

Vzhledem k tomu, že se nám blíží vánoční jarmark, začali jsme pracovat na výrobcích. v hodinách výtvarné a pracovní výchovy. číst více..

Adaptační pobyt 3. - 4. 11.

před 2 roky, 7.11.2022

V prvním listopadovém týdnu nás čekal adaptační pobyt a hlavně první společné přespání v knihovně. Zvládli jsme mnoho aktivit, které nám umožnily více se poznat nejen se spolužáky, ale i s paní učitelkou třídní. Tyto dva dny jsme si moc užili. číst více..

Halloween v 5.A

před 2 roky, 7.11.2022