Absolventi 2022/2023 - 5.A

Poslední bruslení v letošním školním roce

před 1 rokem, 28.3.2023

24.3. nás čekalo poslední bruslení na zimním stadionu v Uherském Hradišti. Po cestě zpět do školy jsme díky slunnému počasí hezky rozmrzli. číst více..

Den prevence

před 1 rokem, 10.2.2023

Den prevence je již nedílnou součástí našeho vzdělávacího programu několik let. Na 2. stupni proběhly přednášky na téma: Život v krizové situaci, Život v kyberprostoru, První pomoc. Po zpracování jednotlivých plachet a prezentací nám žáci 9. ročníku přišli tyto jednotlivé přednášky představit. číst více..

Bruslení

před 1 rokem, 24.1.2023

V pátek 20. ledna jsme se zúčastnili dalšího bruslení. V hodině jsme se rozbruslili, poté si vyzkoušeli jednotlivé cviky - stromeček, brždění, překládání, citronky. Hodinu jsme si moc užili. číst více..

Třídnické hodiny před Vánocemi

před 1 rokem, 2.1.2023

Poslední dva dny před vánočními prázdninami jsme měli třídnické hodiny. V průběhu středy jsme stihli dokončit andělskou poštu, připravit třídu na vánoční party a navštívit vánoční jarmark ve městě. Ve čtvrtek jsme již ve třídě hráli hry, dívali se na vánoční pohádky a netrpělivě čekali na otevření andělské pošty a rozdávání dárečků. Na závěr jsme si ještě užili slavnostní vánoční oběd. číst více..

Zimní radovánky

před 1 rokem, 21.12.2022

Ve čtvrtek 15. prosince jsme si konečně užili zimních radovánek na sněhu. Sněhuláci, koulování, mokro v botách, ale zábava byla! číst více..