Absolventi 2022/2023 - 5.A

Vánoční jarmark

před 1 rokem, 11.12.2022

Vánoční jarmark se uskutečnil 9. prosince. Již dlouhou dobu jsme se na tento den těšili a tvořili vánoční výrobky do našeho třídního stánku. Během prodeje se ve stánku vystřídala celá třída. Výdělek pravděpodobně využijeme na nějaký školní výlet nebo promlsáme. číst více..

Narozeninové překvapení

před 1 rokem, 9.12.2022

Ve středu se dětem z 5. A podařilo překvapit paní učitelku třídní, která měla narozeniny. Děti připravily narozeninovou třídu, upekly dort a předaly paní učitelce nádhernou květinu a krásné dárečky. číst více..

Pečení perníčků a Mikuláš

před 1 rokem, 9.12.2022

V pondělí 5. prosince jsme si podle poskládaného obrázku našli mikulášskou nadílku v žákovském parlamentu. Poté jsme společně strávili dvě vyučovací hodiny ve školní kuchyňce, kde jsme napekli voňavé perníčky, které nám už teď moc chutnají. číst více..

Třídnická hodina s metodikem prevence a paní psycholožkou 28. 11.

před 1 rokem, 2.12.2022

V pondělí 28. listopadu nás navštívil pan učitel Vrobel a paní psycholožka Frolíková, kteří si pro nás připravili pestrý program v rámci třídnické hodiny. číst více..

Ranní setkávání 21. 11.

před 1 rokem, 2.12.2022