Vysvědčení

před 10 měsíci, 30.6.2023

Tak je to tady - prváčci se dočkali prvního vysvědčení. Někteří se těší na prázdniny, jiní jsou smutní, že do školy půjdou až za dva měsíce. V každém případě si prázdniny zaslouží, protože se naučili rozlišit 84 tiskacích písmen, napsat 66 psacích písmen, správně přečíst 7 slabik s -ě, 12 slabik s i/y, í/ý, písmena číst a psát jako slova, poznají 21 čísel, porovnají je, vypočítají spoustu příkladů na sčítání a odčítání do 10 a do 20 (zkuste si spočítat, kolik to je spojů bez přechodu přes desítku) a to je jen stručně to hlavní učivo. Všichni prváčci zaslouží obdiv a krásné prázdniny. číst více..

Zahradní slavnost

před 10 měsíci, 28.6.2023

Po několika letech proběhla školní Zahradní slavnost. Prváčci už měli zkušenost s vystoupením na ranním setkávání i na Slavnosti slabikáře a v rekordně krátkém čase nacvičili krátké vystoupení s písničkou Večerníček. číst více..

Pasování na čtenáře

před 10 měsíci, 28.6.2023

S koncem školního roku se děti dočkaly obřadu Pasování na čtenáře v Knihovně Bedřicha Beneše Buchlovana. Rukou královskou se z prváčků stali čtenáři a odnesli si knížku Křeček v letu číst více..

Školní tašky jinak

před 10 měsíci, 19.6.2023

Na výzvu 9.A si děti mohly vzít místo školních batůžků jiné "školní zavazadlo". číst více..

Slavnost slabikáře

před 10 měsíci, 19.6.2023

Tak se prváčci dočkaly Slavnosti slabikáře, kde mohli svým rodičům a prarodičům ukázat, jaký kus práce ve škole udělali. Po úspěšném programu na ně čekala sladká dobrota. číst více..