Dny prevence

před 21 dny, 3.4.2024

Každoročně proběhly pro žáky 2.stupně Dny prevence. Starší žáci pak přišli předat důležité poznatky mladším spolužákům. číst více..

Karnevalový týden

před 21 dny, 3.4.2024

V tomto týdnu mohly děti přijít v maskách zvířat, pohádkových nebo filmových postav, předvést se v oblečení různých povolání nebo sportovců. číst více..

Divadlo

před 2 měsíci, 11.2.2024

Letošní návštěva Slováckého divadla přinesla veselou pohádku o vose Marcelce, která sice neměla křídla, ale dva dobré kamarády komáry. číst více..

Včely

před 2 měsíci, 11.2.2024

Pan Botur přišel děti seznámit s životem včel. Beseda o včelách bez ochutnání medu by nebyla úplná. Děti dostaly na ochutnání dvě skleničky - největší úspěch měl pastovaný med s jahodami. číst více..

Scénické čtení

před 2 měsíci, 11.2.2024

Roald Dahl - Čarodějnice - toto scénické čtení naprosto vtáhlo nejen děti. číst více..