Návštěva knihovny BBB

před 10 měsíci, 19.6.2023

Před Slavností slabikáře se děti vydaly navštívit knihovnu Bedřicha Beneše Buchlovana. Paní knihovnice si pro ně připravily setkání s poezií. číst více..

Návštěva předškoláků

před 10 měsíci, 19.6.2023

V úterý 13.června navštívili první třídy předškoláčci. Prváčci rádi uvítali svoje bývalé paní učitelky. číst více..

Den dětí

před 11 měsíci, 4.6.2023

Třetí zážitek jednoho týdne byl Den dětí na školním hřišti. Tradičně si disciplíny připravili deváťáci. číst více..

Výlet do Lednice

před 11 měsíci, 4.6.2023

Po úspěšném ranním setkávání se prváčci vydali na výlet na zámek do Lednice. Při prohlídce dětských pokojíčků se dozvěděli, že to malí šlechtici neměli jednoduché. Dnešní děti takovou přísnost doma určitě nemají. Po prohlídce zámku se prváčci vydali zámeckým parkem ještě k Minaretu. Ale jaký by to byl výlet bez zmrzliny a nákupu suvenýrů? Radosti není nikdy dost. číst více..

Ranní setkávání

před 11 měsíci, 4.6.2023

Tak přišel čas, kdy i prváčci museli nacvičit program na ranní setkávání. Měli trochu obavy, ale zvládli to skvěle. A ještě někteří z nich byli mezi dětmi, kterým pan ředitel a paní zástupkyně popřáli k narozeninám. číst více..