Na procházce

Ranní setkávání 3.B
před 2 měsíci, 22.1.2024

Ranní setkávání 3.B

V pondělí 22. ledna měla naše třída možnost uvést ranní setkávání pro 1.stupeň. A jak jinak než za hudebního doprovodu My jsme žáci 3.B :-) Děti byly moc šikovné a věřím, že si jim podařilo nadcházející týden příjemně všem nastartovat .

Scénické čtení
před 3 měsíci, 10.1.2024

Scénické čtení

Ve středu 10. ledna jsem měli scénické čtení, které si pro nás připravili herci ze Slováckého divadla. Tentokrát to byla kniha Čarodějnice od Roalda Dahla. Během parádního představení byly děti seznámeny s ukázkami knihy zajímavou formou – částečně se četlo a částečně hrálo, herci se převtělovali do několika rolí. Představení nebylo úmyslně dohráno až do úplného konce knihy, to aby si děti mohly knihu vzít do ruky samy a příběh dočíst.

Mikuláš
před 4 měsíci, 5.12.2023

Mikuláš

Dnes nás navštívil Mikuláš se svou družinou...

Bruslení
před 4 měsíci, 29.11.2023

Bruslení

Minulý čtvrtek jsme si zpestřili výuku tím, že jsme vyrazili na zimní stadion a měli jsme možnost strávit příjemnou hodinku na ledě :-)

Zábavná matematika
před 5 měsíci, 14.11.2023

Zábavná matematika

V dnešní hodině matematiky měly děti možnost ukázat svou fantazii. Nejdříve si vybarvily jednotlivé geometrické útvary, které pak rozstříhaly a následně z nich sestavovaly obrázky.