třídní učitelka VII.A

Ježíškova dílna

před 5 roky, 4.1.2019

Začátkem prosince jsme se zúčastnili Ježíškovy dílny v Klubu kultury a žáci si mohli za žetonky vyrobit pěkné vánoční výrobky. Žetonky získali výměnou za peníze, jeden žeton za 5 Kč. Tato akce se nám moc líbila a někteří už se ptali, jestli půjdeme příště zase. Užili jsme si příjemný adventní čas. číst více..

Referáty - savci v lese

před 5 roky, 4.1.2019

Velká pochvala všem žákům za první zdařilé referáty a jejich prezentaci formou skupinové práce. číst více..

Výroba andělů na Vánoční jarmark

před 5 roky, 10.12.2018

Ve čtvrtek 6.12. k nám do třídy přišla maminka Michálka Miklíčka, aby s dětmi vytvořila výrobek z korálků - andělíčka. Všechny žáky svou prací velmi nadchla a ti s chutí vyrobili moc krásné andílky, které si potom na Vánočním jarmarku školy koupí. Děkujeme a podívejte se na andílky. číst více..

Mikuláš ve škole

před 6 roky, 7.12.2018

číst více..

Povolání rodičů - LET Kunovice

před 6 roky, 16.11.2018

Ve středu 14.11. jsme se na pozvání tatínka Libušky Haplové vydali autobusem do Kunovic. Připravil pro nás zajímavou prohlídku svého povolání v Letu. Viděli jsme výrobu malého dopravního letounu, posadili se do makety letadla a viděli jsme i vládní letoun, na němž žáci poznali státní vlajku a státní znak. Dalšími z rodičů, kteří nás přišli pozdravit byla maminka Tobiáška, Aničky a babička Vojty. Děkujeme moc. číst více..