7.C

třídní učitelka VII.C

před 1 rokem, 26.4.2023

Při příležitosti Dne Země jsme se v úterý 25. 4. vydali na jedenáctikilometrovou trasu po slepých ramenech řeky Moravy. číst více..

Jeden svět na školách

před 1 rokem, 26.4.2023

Ve středu 19. 4. jsme zamířili do kina Hvězda na projekci tří krátkých filmů, po kterých následovala diskuse. číst více..

Noc s Andersenem

před 1 rokem, 31.3.2023

Noc s Andersenem je akce na podporu dětského čtenářství, při níž děti nocují u příležitosti výročí narození dánského pohádkáře, Hanse Christiana Andersena. Naše třída se jí také zúčastnila. Zahráli jsme si hry, prošli stezku odvahy a užili si spoustu zábavy. číst více..

Jaké je to být učitelem?

před 1 rokem, 28.3.2023

Při příležitosti oslavy Dne učitelů a výročí narození Jana Ámose Komenského si dnes žáci mohli vyzkoušet roli učitele. Někteří z nás učili jiné žáky matematiku, zeměpis, český jazyk nebo tělocvik. číst více..

Prevence kouření

před 1 rokem, 23.2.2023