MC

číst více..

Adaptační pobyt prváčků - Kopánky

před 7 měsíci, 14.9.2023

V sobotu a v neděli jsme s prváčky a jejich rodiči prožili víkend plný zábavy, her a poznávání se. Přeji prváčkům krásný první školní rok. číst více..

Druhý den ve škole

před 7 měsíci, 6.9.2023

číst více..

Den dětí

před 10 měsíci, 11.6.2023

Čtvrtek 1. června jsme si užili na školním hřišti, kde jsme plnili různé sportovní, hrací, vědomostní a atletické disciplíny. číst více..

Třídní výlet na stezku Váté písky a zámek v Miloticích

před 10 měsíci, 25.5.2023

Ve středu 24. 5. jsme se vydali společně se třídou MB na výlet. Prošli jsme pěšky stezku Váté písky u Bzence. Poté nás autobus převezl do Milotic. Tady jsme se převlekli do historických oděvů a stali se hosty milotické paní hraběnky, která nás provedla svým sídlem. Po tanci a šermířském souboji jsme se z nádherných šatů odstrojili a šli nakoupit suvenýry do zámecké cukrárny. Plni zážitků jsme po 14 hodině nasedli do autobusu a jeli směr Uherské Hradiště. číst více..