Barevný týden

před 1 rokem, 11.12.2022

V týdnu od 5. do 9. prosince vládly na naší škole barvy Adventu. číst více..

Mikuláš

před 1 rokem, 11.12.2022

I naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu anděla a čerta. Protože jsou děti v 1.B hodné, milé a zazpívaly písničku, dostaly symbolickou nadílku a mohly se s Mikulášem vyfotit. Odvážlivci s čistým svědomím si i sáhli na čerta. V dalších hodinách pak plnily předvánoční úkoly na pracovních listech. číst více..

Louskáček

před 1 rokem, 11.12.2022

V pátek 2.prosince měly děti možnost shlédnout taneční vystoupení Louskáček. Mezi tanečníky viděly i žáky naší školy. číst více..

Dentální hygiena

před 1 rokem, 8.11.2022

Právě včas před vánočním mlsáním nás navštívily studentky zubního lékařství. Dětem ukázaly a vysvětlily základní informace o chrupu a jeho čištění. Prakticky si každý mohl svým kartáčkem pod odborným dohledem čistit zoubky a potom se přesvědčit, jak byla práce pečlivá. číst více..