Mikulášská nadílka

před 12 dny, 7.12.2018

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. Přišel k nám Mikuláš s čerty i s andělem. Děti mu slíbily, že budou hodné a tak byli čerti zase bez práce. Děti si alespoň vyzkoušely, jak se leze do pytle. číst více..

Vánoční dílnička s rodiči

před 12 dny, 7.12.2018

Blíží se vánoční školní jarmark, na který děti vyrábí své vlastní výrobky. Rukou k dílu přispěli i rodiče, kteří přišli do školy vyrobit vánoční věnečky a baňky. Účast byla hojná a atmosféra příjemná. číst více..

Návštěva u hasičů

před 12 dny, 7.12.2018

V rámci exkurzí za povoláním rodičů jsme s dětmi navštívili hasičský záchranný sbor v UH. Bylo to moc příjemné setkání, děti mohly nahlédnout do garáží, kde parkují výjezdové vozy, prohlédly si tělocvičnu, kde hasiči zdokonalují svoji kondici, nahlédly do kanceláří i do jídelny. číst více..

Zdravá 5

před 20 dny, 29.11.2018

Naše děti se zúčastnily výukového programu o zdravém stravování číst více..