třídní učitelka VII.B

Škola v přírodě Velké Karlovice

před 5 roky, 29.5.2019

Nejočekávanější akce naší třídy je za námi. Na škole v přírodě jsme s dětmi zvládli přežít slunečné i deštivé počasí. Věřím, že program jsme měli nabitý. Hráli jsme hry v lese i na chatě, zvládli jsme tůru do Karolínky a zpět, vyrobili jsme si "vyvolávače deště", pletli jsme věnečky, skákali jsme gumu, měli jsme karneval a spoustu dalších aktivit. Doufám, že si děti školu v přírodě užily stejně jako pedagogický doprovod. číst více..

Den prevence na 1. stupni

před 5 roky, 8.2.2019

Den prevence je projekt druhého stupně, který potom žáci prezentují dětem na 1. stupni. Děti jsou seznámeny s různými problémy, které přináší např. život s postižením, problémy s dospíváním apod. Děti tak získají základní informace, kam se mohou v případě potřeby obrátit pro pomoc.Do naší třídy přišli žáci ze 6. tříd s tématy TULIP a ŽIVOT V KYBERPROSTORU. číst více..

Hasík - výukový program s hasiči

před 5 roky, 25.1.2019

Do školy za dětmi přišli hasiči. Děti se dozvěděly, kde všude hasiči zasahují, co všechno musí umět a zvládnout. číst více..