kariérová poradkyně

Exkurze do Letu

před 5 roky, 16.6.2019

Využili jsme nabídku Esterčiny maminky a jeli jsme se s dětmi podívat do Letu. U brány si nás převzali dva průvodci, kteří nás provedli výrobními halami a zastavili jsme se také u hasičů. Všem za ochotu a trpělivost moc děkujeme. číst více..

Myslivecká stezka

před 5 roky, 16.6.2019

Třeťáci se každým rokem zúčastňují Myslivecké stezky, kterou pro nás organizují myslivci. Děti se seznámí s dravci, loveckými psy, poznávají stromy a keře a vycpaniny zvířat. číst více..

Ranč Kostelany u Kroměříže

před 5 roky, 8.6.2019

Vyrazili jsme na Ranč v Kostelanech, kde pro nás a další tři školy čekala různá stanoviště a program, kde jsme se seznámili s životem kovbojů a indiánů, dozvěděli se něco o osidlování Divokého Západu, vyzkoušeli si hod oštěpem a tomahawkem a také se projeli na koních. číst více..

Den dětí

před 5 roky, 8.6.2019

Opět po roce pro nás připravili naši deváťáci sportovní dopoledne na školním hřišti. Počasí se umoudřilo, tak jsme si to užili. číst více..

před 5 roky, 8.6.2019

Letos vedla naše trasa z Kunovic kolem Leteckého muzea do lázní v Ostrožské Nové vsi, kde jsme se seznámili s léčivými prameny a také poznali mokřad za lázněmi. číst více..