MA

NAŠE PRVNÍ BRUSLENÍ

před 2 roky, 30.9.2022

V pátek 30.9. jsme byli bruslit na Zimním stadionu společně se třídou MC. Děti si osvojovaly základy ledního bruslení pod vedením zkušeného trenéra. Moc jsme si to všichni užili. číst více..

MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ

před 2 roky, 16.6.2022

Ke Dni dětí připravili žáci 9.tříd pro žáky 1.st. sportovní dopoledne na školním hřišti. Na jednotlivých stanovištích na děti čekaly aktivity z různých sportovních disciplín. Děti se do všeho vrhaly s obrovským nadšením a odhodláním. číst více..

LICHOŽROUTI - SLOVÁCKÉ DIVADLO

před 2 roky, 16.6.2022

Pár fotek z představení a jak se dětem povedli Lichožrouti z ponožek. číst více..

MEZINÁRODNÍ DEN ERASMUS+

před 2 roky, 8.5.2022

V pátek 29.4. na naší škole proběhl Mezinárodní den v rámci projektu ERASMUS+, kterého se zúčastnila i naše třída. Děti se zábavnou formou dozvídaly informace o Španělsku, Lotyšsku, Walesu a České republice. číst více..

JAK VNÍMÁME SVĚT PŘES NAŠE SMYSLY

před 2 roky, 8.5.2022

Ve výtvarné výchově děti kreslily své emoce, jak vnímají příjemné a nepříjemné chutě. číst více..