MC

Ječmen

před 1 rokem, 15.3.2023

Každý ročník má svou malou misku přírody. Pomocí neživé přírody a lidského výrobku si děti zasadily semínka ječmene. Každý den misky zalévají a pečují o zasazená semínka. Pozorují, co se v misce každý den děje nového. číst více..

Srdce

před 1 rokem, 15.3.2023

Ve výtvarné výchově jsme kombinovali teplé a studené barvy. Studené zimní srdce pomalu taje.....a bude jaro a teplo. číst více..

Ochutnávka sýrů

před 1 rokem, 15.3.2023

V rámci projektu mléko do škol, jsme si pochutnávali na pařených, polotvrdých a tvrdých sýrech, doplněnou o pekanové ořechy. Mňamka to byla veliká!! číst více..

Vánoční čas

před 1 rokem, 6.1.2023

Ve třídě nás byla jen půlka, přesto jsme si čekání na Ježíška zpříjemnili procházkou do města na Vánoční trhy. Ve třídě jsme si pak u stromečku rozbalili dárečky a užívali si chvíle her. V novém roce 2023 jsme se opět všichni sešli ve třídě. Krásný nový rok!!! číst více..

Týden v barvách adventu

před 1 rokem, 11.12.2022

Děti se zapojily do akce školního parlamentu a po celý týden chodily oblečené v barvách adventu. Je na vás, zda poznáte, o jakou barvu se v daný den jednalo....... číst více..