MA

VELIKONOCE VE SLOVÁCKÉM MUZEU

před 2 roky, 23.4.2022

Se třídou jsme navštívili na konci března Slovácké muzeum, kde jsme si poslechli výukový program Komu to vajíčko daruju. Na závěr programu si děti vytvořily v dílničkách papírovou kraslici. číst více..

Velké Montessori příběhy v M1

před 2 roky, 23.4.2022

Během měsíce března jsme s dětmi prožili první tři Velké příběhy. První Velký příběh Bůh, který nemá ruce (o vzniku vesmíru a planetě Zemi, základní zákony neživé přírody), druhý Velký příběh O vzniku a vývoji života na Zemi, třetí Velký příběh O člověku a jeho darech (o vývoji člověka). číst více..

PŘEDŠKOLÁCI V M1

před 2 roky, 23.4.2022

V březnu se k nám do třídy přišli podívat předškoláci z Montessori MŠ Štěpnická a děti je učily skládat obálky z papíru. číst více..

BŘEZNOVÉ BRUSLENÍ M1+M3

před 2 roky, 23.4.2022

V březnu jsme byli společně se třídou M3 bruslit na Zimní stadion v Uh.Hradišti. číst více..

Dopoledne v M1

před 2 roky, 3.2.2022

Malá ukázka samostatné práce dětí. číst více..