MA

Zimní radovánky

před 2 roky, 3.2.2022

Skupinová výtvarná práce s tématikou zimních sportů číst více..

Vánoce v M1

před 2 roky, 2.1.2022

Poslední den před vánočními prázdninami jsme si s dětmi předali dárečky, přečetli vzkazy z andělské pošty, připomněli jsme si štědrovečerní zvyky a zazpívali jsme si koledy v doprovodu housliček. Na závěr nás čekal společný sváteční oběd, kde se o nás moc hezky starali žáci 8.tříd. číst více..

Vánoční nadílka pro zvířátka

před 2 roky, 2.1.2022

S dětmi jsme pamatovali i na zvířátka. V předvánočním čase jsme šli s dětmi nachystat dobroty pro zvířátka při břehu řeky Moravy. číst více..

před 2 roky, 2.1.2022

Na začátku prosince jsme byli s dětmi na výukovém programu "Advent na Slovácku" ve Slováckém muzeu. Po návratu do školy na děti čekala "hledačka" mikulášské nadílky. číst více..

24.6. Staroměstská minizoo

před 3 roky, 27.6.2021

Ve čtvrtek jsme se vydali do minizoo ve Starém městě. Mohli jsme si prohlédnout zblízka lamy, velbloudy, klokany, prasata, králíka a další zvířata. číst více..