MA

DEN ZEMĚ -TERÉNNÍ VÝUKOVÝ PROGRAM V KUNOVSKÉM LESE

před 2 roky, 27.4.2022

V úterý 26.4. jsme s dětmi oslavili Den Země a připomněli jsme si, jak je důležité se o ni starat. Při naučné vycházce lužním lesem si děti oživily všechny informace, které se o lese a jeho důležitosti dozvěděly na škole v přírodě. Moc jsme si to všichni užili, tentokrát nám přálo i počasí. číst více..

UMĚLECKÉ DOPOLEDNE V ZUŠ

před 2 roky, 23.4.2022

Před velikonočními prázdninami byli všichni prváčci naší školy na návštěvě v ZUŠ, kde na ně čekali pedagogové, kteří měli pro děti nachystaný program plný uměleckých aktivit. číst více..

RANNÍ SETKÁVÁNÍ M1+M2

před 2 roky, 23.4.2022

Po návratu ze školy v přírodě nás čekalo v tělocvičně Ranní setkávání pro 1.stupeň, kde jsme společně s M2 sdělovali zážitky ze školy v přírodě. číst více..

ŠKOLA V PŘÍRODĚ M1+M2 - EKOCENTRUM CHALOUPKY KNĚŽICE

před 2 roky, 23.4.2022

Od 4. do 8. dubna byla naše třída společně se třídou M2 na škole v přírodě v Ekocentru Chaloupky v Kněžicích. Hlavním tématem našeho pobytu byl les a děti se zábavnou formou dozvídaly, jak je les významný pro krajinu i pro člověka. I přesto že nás trošku potrápilo aprílové počasí, všichni jsme si školu v přírodě užili a přivezli jsme si spoustu nových informací a zážitků. číst více..

PYŽAMOVÝ DEN V M1

před 2 roky, 23.4.2022

Ještě před odjezdem na školu v přírodě jsme si ve škole společně užili pyžamový den, který pořádal žákovský parlament. číst více..