MA

Umělecké dopoledne v ZUŠ

před 12 měsíci, 27.4.2023

Ve středu 12.dubna byly děti 1.ročníků v ZUŠ Uherské Hradiště, kde si vyzkoušely různé umělecké obory, které škola nabízí. číst více..

Velikonoce ve školní knihovně

před 12 měsíci, 25.4.2023

V týdnu před Velikonocemi si pro nás připravila paní katechetka Mrázová povídání o Pašijovém týdnu. Opět to bylo velmi příjemné setkání. číst více..

Noc s Andersenem

před 1 rokem, 16.4.2023

V pátek 31.3. a v sobotu 1.4. se naše třída zapojila do celorepublikového projektu knihoven Noc s Andersenem na podporu dětského čtenářství. Děti si užily spaní ve škole, seznámily se s H.CH. Andersenem, četly své oblíbené knihy, hrály hry, tančily a na dobrou noc si poslechly pohádku rádia Junior. Nechyběla ani stezka odvahy. číst více..

Den učitelů aneb Děti učí děti

před 1 rokem, 16.4.2023

Na den učitelů 28.března si pro naši třídu připravili výuku žáci druhého stupně. Zábavnou formou si děti zopakovaly učivo z matematiky, českého jazyka, dověděly se nové informace o živé i neživé přírodě, nechyběla ani výtvarná výchova. číst více..

ZUŠ Folklorika a Cigánski Diabli

před 1 rokem, 1.4.2023

Výchovný koncert v kině Hvězda. Úžasný nápad, jak dětem předat informace o hudebních nástrojích a lidové hudbě. číst více..