MC

Pečení perníčků

před 1 rokem, 7.12.2022

V naší třídě je mnoho nadaných cukrářů a cukrářek. Děti si samy vypracovaly těsto, které pak rozválely, vykrájely. Vykrojené tvary přendaly na plech a upekly. Perníčky se povedly a jen se po nich zaprášilo. Nedílnou součástí bylo uklidit si po sobě nádobí a prostor cvičné kuchyňky. číst více..

Vánoční dílničky

před 1 rokem, 7.12.2022

Ve čtvrtek 1. prosince jsme se sešli ve třídě s dětmi a rodiči na společném tvoření. Byla zde nádherná vánoční atmosféra a vyrobilo se mnoho zajímavých výrobků. číst více..

Dentální prevence

před 1 rokem, 2.12.2022

číst více..

Vývoj života na Zemi

před 2 roky, 18.10.2022

V pondělí jsme si ve třídě pověděli příběh o vývoji života na Zemi. Na chodbě jsme rozmotali časovou osu. Děti délku osy krokovaly od vzniku planety Země až po příchod člověka. číst více..

Vznik Země

před 2 roky, 3.10.2022

Děti z naší třídy si prožily Velký příběh O vzniku Země, vyzkoušely si také několik jednoduchých pokusů. číst více..