MC

Den dětí

před 2 roky, 6.6.2022

Ve středu 1. června si pro nás připravili žáci devátých ročníků několik stanovišť s disciplínami číst více..

Adaptační pobyt - den pátý

před 2 roky, 15.5.2022

V pátek nás čekalo poslední společné dopoledne a po obědě cesta autobusem domů. Děti si dopsaly deníky a napsaly zhodnocení adaptačního pobytu. Všichni se už moc těšili na mamky a taťky. Zahráli jsme si s padákem a hurá do autobusu a domů. číst více..

Adaptační pobyt - den čtvrtý

před 2 roky, 15.5.2022

Ve čtvrtek se děti dozvěděly a také vyzkoušely, co vše je možné poskládat z obyčejného čtverce. Odpoledne jsme se vypravili na kozí farmu a ochutnali zmrzlinu z kozího mléka. Byla výtečná. Na závěr dne jsme si všichni užili prezentace vlastních skládanek z magického čtverce. číst více..

Adaptační pobyt - den třetí

před 2 roky, 11.5.2022

Dnešní den byl výtvarný a geometrický. Dopoledne jsme si vyzdobili trička. Odpoledne se neslo v duchu Afriky, Egypta a řeky Nil. Hra na vytvoření si hranic pro vlastní políčko ve tvaru geometrického obrazce byla už jen zakončením. Společné hry pro dvojice a trojice dětí končily velkým smíchem. číst více..

Adaptační pobyt - den druhý

před 2 roky, 10.5.2022

V úterý jsme měli naplánovaný pěší výlet do Vizovic. Zde jsme navštívili Halovu pekárnu a vyzkoušeli si, jak se vyrábí vizovické pečivo. Na zámku nás čekal edukační program o zámecké zahradě. Nemohli jsme neminout čokoládovnu....Po návratu zpět jsme si zapsali deníky a s pohádkou se uložili ke spánku. číst více..