NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2022/23

před 2 roky, 14.9.2022

Tak už jsme čtvrťáci! číst více..

NOCOVÁNÍ VE ŠKOLE

před 2 roky, 30.6.2022

Ve čtvrtek 23. června jsme poprvé nocovali v naší třídě. Společně s dětmi ze 3. A jsme luštili šifry, získávali informace o městech z celého světa, povídali si o cestování. Po večeři nás čekala pátrací hra v prostorách školy. Pak jsme ulehli do spacáků a probudili se do slunečného pátečního rána. číst více..

ŠKOLA V PŘÍRODĚ

před 2 roky, 8.6.2022

Předposlední květnový týden jsme strávili společně s dětmi ze třídy 3. A na škole v přírodě. Zázemí nám poskytla chata Lopata na Mikulčině vrchu. Většina sportovních, výtvarných aktivit i her probíhala venku. Nechyběly vycházky, jednodenní výlet na rozhlednu Velký Lopeník ani stavění domečků pro skřítky v lese. číst více..

DEN DĚTÍ

před 2 roky, 7.6.2022

1. června si pro žáky z prvního stupně připravili deváťáci sportovní dopoledne. Děti tak měly možnost trénovat dovednosti, vytrvalost, ale i spolupráci například při přetahování lanem, skocích v pytlích, házení ring. číst více..

LICHOŽROUTI

před 2 roky, 30.5.2022

V pátek 19. května jsme ve Slováckém divadle shlédli představení Lichožrouti. Děti se na kulturní zážitek vyzbrojily slavnostním oblečením a dobrou náladou. Z divadla odcházely s rozzářenými úsměvy. Slíbili jsme si, že se do divadla určitě vrátíme... číst více..