PŘEDVÁNOČNÍ ČAS

před 1 rokem, 21.12.2022

I letos v předvánočním období nás navštívil Mikuláš se svými pomocníky čertem a andělem. Za zazpívanou písničku děti dostaly symbolický dáreček - čokoládovou minci. Pekli jsme perníčky, zdobili stromeček, společně s dětmi ze 4. A jsme vyrobili přáníčka a zanesli je obyvatelům štěpnického domova důchodců. Něco dobrého na zub lesním zvířatům jsme zanesli do krmelce. Vycházku jsme si zpestřili stavěním sněhuláků. číst více..

S POKUSY V PŘÍRODOVĚDĚ POKRAČUJEME

před 1 rokem, 20.12.2022

V okolí školy děti zkoušely měřit výšku jehličnatých stromů pomocí staré indiánské metody. Člověk si v předklonu stoupne ke stromu, směrem od něho krokuje do té doby než uvidí špičku stromu. Poté se otočí a jde zpět, spočítá přibližné metry. číst více..

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

před 1 rokem, 20.12.2022

První část výukového programu na dopravním hřišti mají děti úspěšně za sebou. Vyzkoušely si jízdu zručnosti na kole, měly možnost jezdit i v provozu na dopravním hřišti. Testy, které jsou podmínkou k získání "řidičského průkazu" a test jízdy v provozu děti čekají v následujícím pololetí. číst více..

SPORTUJEME

před 1 rokem, 20.12.2022

Sportujeme na ledě, venku i v tělocvičně. číst více..

DENTÁLNÍ HYGIENA

před 1 rokem, 20.12.2022

Studentky medicíny si pro děti připravily program o tom, jak správně pečeovat o zuby. číst více..