NOC S ANDERSENEM

před 1 rokem, 2.4.2023

V pátek 31. března jsme se zapojili do celorepublikové akce Noc s Andersenem. Společně se spolužáky ze sedmi dalších tříd jsme přenocovali ve škole. Celým večerem nás provázel Ondřej Sekora a jeho knížka Ferda mravenec, prošli jsme stezkou odvahy a vyráběli lapače snů. číst více..

DĚTI UČÍ DĚTI

před 1 rokem, 2.4.2023

Jako již tradičně v den výročí narození Jana Amose Komenského 28. března učily u nás ve třídě děti. Tentokrát to byli žáci a žákyně z pátého, šestého a osmého ročníku. číst více..

PĚSTITELSKÉ PRÁCE NÁS BAVÍ

před 1 rokem, 2.4.2023

S příchodem jara jsme se rozhodli pěstovat "zdravé mlsání" . V hodině pracovních činností jsme si připravili truhlíky s drenážními vrstvami, hlínou a zaseli řeřichu. Nyní zaléváme a doufáme, že vyroste! číst více..

PAMÁTNÍK VELKÉ MORAVY

před 1 rokem, 21.3.2023

Ve vlastivědě jsme se začali "prokousávat" dějinami naší vlasti. Jedním z témat je Velká Morava, o které jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí v Památníku Velké Moravy. číst více..

Co jsme zažili začátkem druhého pololetí ...

před 1 rokem, 21.3.2023

V knihovně BBB jsme se zúčastnili besedy o pověstech našeho kraje. V hodinách hudební výchovy se zdokonalujeme ve hře na boomwhackers, ve vlastivědě vyrábíme lapbooky, k MDŽ jsme sadili modřence. číst více..