RECITAČNÍ PŘEHLÍDKA

před 2 roky, 13.3.2022

Během ledna a února probíhaly recitační přehlídky ve třídách prvního stupně. V následujícím školním kole reprezentovali naši třídu Julinka Taláková a Tom Kollár. Básničky do třídního kola si děti vybíraly samy. Hodnocení probíhalo formou kritérií, která si společně předem stanovily. číst více..

FILMOVÝ KLUB

před 2 roky, 13.3.2022

V rámci slavnostního dne 31. ledna - předávání pololetního vysvědčení, probíhal ve škole Filmový klub. V naší třídě byl promítán film Nekonečný příběh. Děti během projekce odpovídaly na otázky, diskutovaly o tématu filmu, závěrem kreslily návrhy kouzelné knihy, která by je přenesla do světa fantazie... číst více..

Předvánoční čas ...

před 2 roky, 2.1.2022

V období před Vánocemi jsme v některých předmětech plnili zábavné úkoly. Od začátku adventu jsme se snažili každý den vyluštit šifru. U některých jsme se pořádně zapotili a někdy i zasmáli. Společně s 3. A jsme v Kunovském lese roznášeli ovoce, zeleninu pro zvířátka a krmení pro ptáčky. V dílničkách jsme vyráběli ozdoby na stromeček, zápichy, svíčky pro radost. Poslední předvánoční den jsme připravili a roznesli přáníčka do tříd a učitelům, hráli deskové i pohybové hry. Společně jsme vyzkoušeli vánoční AZ kvíz. Popřáli jsme si všechno dobré do nového roku a rozešli se na prázdniny. číst více..

Matematika - geometrie

před 2 roky, 2.1.2022

V geometrii se učíme poznávat různé tvary a tělesa a také je zkoušíme vyrábět. Tentokrát nám k tomu posloužily špejle a plastelína. číst více..

Mikuláš

před 2 roky, 2.1.2022

Mikulášskou šifru zvládly děti hravě. Dílky puzzle poskládaly rychle, bez zaváhání poznaly prostory šaten v družině. Pak už si zvesela doběhly pro sladkou odměnu. číst více..