Knihovna BBB

před 2 roky, 2.1.2022

V knihovně jsme navštívili program Abeceda. Děti si vyzkoušely hledání knih právě podle abecedy. Dozvěděly se také zajímavé informace o některých autorech dětských knížek. číst více..

PLAVÁNÍ

před 2 roky, 2.1.2022

Plavání je součástí TV, každou středu se tedy děti "vrhají do vod" našeho bazénu. Učí se základy plaveckých stylů, hrají hry. číst více..

HALLOWEEN

před 2 roky, 2.1.2022

Vznik Halloweenu jsme si připomněli pověstí o Jackovi. Děti se převlékly do kostýmů, vyprávěly o halloweenských tradicích, kreslily dýně a tuříny. číst více..

Cup songs

před 3 roky, 1.11.2021

V hudební výchově si děti oblíbily rytmické hraní. Často zkouší hru na tělo či Orffovy nástroje. Nejoblíbenější je však doprovod písniček s kelímkem. číst více..

Fantastické městečko

před 3 roky, 1.11.2021

Během měsíce října děti vyráběly "fantastické" městečko. Před realizací rozsáhlé stavby se nejprve rozdělily do skupin. Jedna skupina připravila plán zástavby s infrastrukturou, další vyráběla stavby a třetí hotové objekty připevňovala k podkladu. Dílo se zdařilo, děti městečko využívají ke hrám o přestávkách. číst více..