Bruslení

před 3 roky, 31.10.2021

První bruslení se uskutečnilo poslední zářijové dopoledne. Počáteční obavy a nejistota rychle pominuly. Děti si připomněly základní dovednosti, zahrály si na honěnou, zkoušely bruslit různými způsoby. číst více..

VV - podzim

před 3 roky, 31.10.2021

V hodinách výtvarné výchovy jsme pracovali s přírodninami. Sběr a dekorování listů nás bavilo :) číst více..

ČAS - vycházky do okolí školy

před 3 roky, 31.10.2021

Jži několikrát jsme v předmětu ČAS vyrazili na vycházku do okolí školy. Pozorovali jsme zástavbu, pokoušeli se vytvořit plánek okolí naší školy či zaznamenávali dopravní a informační značení. číst více..

Jak jsme letos začínali ...

před 3 roky, 31.10.2021

V prvních vyučovacích hodinách letošního školního roku si děti obkreslovaly dlaně, vepisovaly do nich, co je baví a mají rády. Dokreslovaly obličeje, na ně pak napsaly dvě věty pravdivé a jednu nepravdivou. Vzájemně hádaly, co je pravda, lež. číst více..

DEN DĚTÍ

před 3 roky, 23.6.2021

1. 6. strávily děti celé dopoledne v areálu školního hřiště, kde si pro ně deváťáci připravili různé aktivity. Na dvanácti povinných stanovištích vyzkoušely například skákání v pytlích, přetahování lanem, zahrály si hru Hu tu tu tu, učily se házet s ringy, na závěr se osvěžily vodou při bitvě s vodními balonky. Na nepovinných stanovištích luštily pohádkový kvíz, skládaly puzzle. číst více..