Zahradní slavnost

před 10 měsíci, 27.6.2023

Po dlouhé přípravě na Zahradní slavnost přišel den D. Naše první slavnost! Naše představení Lví král jsme měli dobře secvičeno, tréma a nervozita ale i přesto stoupala. Vystoupení se nám vydařilo a užili jsme si chvíli slávy na velkém pódiu. Děkujeme všem rodičům za podporu! číst více..

Den dětí

před 11 měsíci, 2.6.2023

Pro všechny děti 1.stupně si žáci 9.ročníků připravili stanoviště na školním hřišti, která byla velmi rozmanitá. Děti si mohly zasportovat, vyzkoušet si střelbu z luku, hrát na hudební nástroje, zapřemýšlet v kvízu či si společně zasoutěžit. číst více..

Škola v přírodě Vizovice

před 11 měsíci, 31.5.2023

V týdnu od 22.5. do 26.5. jsme se přesunuli do města Vizovice, kde jsme společně se 4.B prožili týden plný her, výletů a zážitků. Byli jsme se podívat na zřícenině Janův hrad, na zámku ve Vizovicích a na kozí farmě, kde jsme si dali výbornou zmrzlinu. Utužili jsme kamarádské vztahy a třídní kolektiv při různých hrách, kde jsme trénovali spolupráci. Velkým zážitkem pro nás byla cesta vlakem nebo stezka odvahy. číst více..

Seiferos - přehlídka dravců

před 12 měsíci, 2.5.2023

Dnes jsme měli možnost prohlédnout si několik desítek dravců a dozvědět se o nich spoustu informací. Výra velkého jsme si dokonce mohli i pohladit, některé další jsme viděli při volných letech. číst více..

před 12 měsíci, 2.5.2023

V pátek 28. dubna jsme se vydali na výlet po přírodních místech v Uherském Hradišti. Naše trasa začínala u školy a vedla k pramenu Staré Olšavy do Mařatic. Odtud jsme se vydali na Sadskou výšinu, kde jsme si prohlédli půdorys původního kostela a povídali jsme si o Konstantinovi a Metodějovi. Po cestě dál jsme se zastavili u bývalého židovského hřbitova a vraceli jsme se kolem toku Staré Olšavy. Během tohoto dne jsme se dozvěděli zajímavé informace o daných místech. číst více..