Barevný týden

před 1 rokem, 12.12.2022

Od 5.12. nás ve škole čekal barevný týden v barvách Vánoc. Každý den jsme přišli v jiné barvě, někdo byl v barvě celý, někdo měl třeba ponožky. číst více..

Mikuláš ve 4.A

před 1 rokem, 12.12.2022

Ani na naši třídu Mikuláš nezapomněl. Se svojí družinou se přišel podívat, jak se nám daří. Zarecitovali jsme mu básničku a jeho andělé každému dali dva zlaté dukáty. O tom, kdo sv. Mikuláš byl, jsme se více dozvěděli v hodině čtení, kde jsme si o něm přečetli a následně vypracovali kvíz. číst více..

Louskáček

před 1 rokem, 12.12.2022

V pátek 2.12. jsme navštívili Klub kultury v Uherském Hradišti a to proto, abychom shlédli představení Louskáček. O příběhu Louskáčka jsme si dříve povídali v dílně čtení, protože tuto knížku v naší knihovně máme. Někteří si příběh pamatovali a tak pro ně bylo jednodušší se do příběhu zadívat a zaposlouchat. Celé představení totiž bylo bez mluveného slova, hrála pouze hudba od skladatele P. I. Čajkovského. Někteří poznali své kamarády, kteří v baletu účinkovali. Představení bylo hezkým zpestřením školních dnů. číst více..

Vánoční dílničky

před 1 rokem, 2.12.2022

Ve čtvrtek 1.12. jsme společně s rodiči tvořili výrobky, které budeme prodávat na vánočním jarmarku. S prvním prosincovým dnem jsme tak společně odstartovali odpočítávání dnů do Vánoc. číst více..

Dopravní hřiště

před 1 rokem, 22.11.2022

21. listopadu jsme poprvé navštívili dopravní hřiště v Uherském Hradišti. Žáci v první části zhlédli videa s pravidly silničního provozu, v druhé části si vyzkoušeli trasu s různými překážkami a následně volnou jízdu na kole, kdy už se měli řídit světelnými signály a dopravními značkami. Druhou návštěvu budeme mít na jaře, žáci budou mít za úkol prokázat znalosti a jízdu na kole a poté získanou průkaz cyklisty. číst více..