Třídnické hodiny

před 7 měsíci, 7.9.2023

co jsme dělali? číst více..

Školní rok 2023/2024

před 8 měsíci, 5.9.2023

začínáme číst více..

ŠKOLA V PŘÍRODĚ

před 11 měsíci, 8.6.2023

Předposlední květnový týden děti prožily na škole v přírodě v rekreačním areálu Revika ve Vizovicích. Hodně času pobývaly venku při pohybových hrách, v lese, na vycházkách do okolí. Navštívily zříceninu Janův hrad, podívaly se do zámku ve Vizovicích, ochutnaly zmrzlinu z kozího mléka. číst více..

DRAVCI

před 11 měsíci, 16.5.2023

2. 5. jsme se zúčastnili programu o dravcích. Dozvěděli jsme se o nich hodně zajímavých informací, shlédli jsme také několik ukázek lovu. Akci připravila společnost Seiferos, která provozuje i záchrannou stanici pro dravé ptactvo. číst více..

DEN ZEMĚ

před 11 měsíci, 16.5.2023

V rámci oslav Dne Země jsme se v pátek 29. dubna vydali společně s dětmi ze 4. A po zajímavých místech v Uherském Hradišti. Naším prvním cílem byl pramen Staré Olšavy, nacházející se v části Mařatice. Dále jsme pokračovali na Sadskou výšinu, odtud jsme se dostali k bývalému židovskému hřbitovu. Poté jsme se vydali zpět směrem ke škole, Průmyslovou ulicí ke korytu říčky Staré Olšavy, kolem které jsme prošli do části Štěpnice. Den Země se vydařil, poznali jsme zajímavá místa v okolí našich domovů. číst více..