Bruslení

před 4 roky, 28.11.2019

V pátek 22.11.2019 jsme podruhé otestovali led na zimním stadionu. Všem dětem se výtečně dařilo a z našich pokroků jsme všichni velmi nadšení. Už teď se těšíme na příště. číst více..

Kouzelné barvičky

před 5 roky, 1.11.2019

První listopadový den jsem se vydali do Galerie Slováckého muzea na výukový program Kouzelné barvičky. Děti se dozvěděly, jak mohou namíchat různé barvy a také si to ověřily vlastním malováním. Vytvořily řadu obrázků různých barev, ze kterých jsme společně poskládali cestičku podle odstínů barev. Dnešní den jsme si užili v rolích malířů a moc nás to bavilo. číst více..

První bruslení

před 5 roky, 24.10.2019

Ve čtvrtek 24.10.2019 jsme všichni poprvé stoupli na led v rámci školního bruslení. Někteří z nás pohyb na ledě dobře znají, pro některé to byl dnes zážitek, který zažili po dlouhé době. Všichni jsme si bruslení moc užili a těšíme se na příště, až se budeme moci znovu projet po ledě. číst více..

Návštěva knihovny

před 5 roky, 17.10.2019

Ve čtvrtek 17.10.2019 jsme se vydali na naši první cestu mimo areál školy. Naše kroky vedly do Knihovny BBB v Uherském Hradišti, kde jsme měli možnost podívat se do nejvyššího patra budovy - na půdičku. Tam pro nás měly paní knihovnice připravenou besedu o pohádce Hrnečku, vař! Děti pohádku nejenom poslouchaly, ale také se podílely na jejím vypravování. Všem se nám v knihovně líbilo a už se těšíme na naše další výpravy. číst více..