Pasování na čtenáře

před 4 roky, 22.10.2020

Na konci 1.třídy nás mělo čekat pasování na čtenáře v Knihovně BBB. Situace nám bohužel návštěvu neumožnila, knihovna však ano a pozvala nás na pasování letos na konci září. Číst už všichni umíme, vyjádřením slibu při pasování jsme se zavázali k tomu, že budeme knížky ochraňovat a hezky se k nim chovat. Pasování jsme si moc užili! číst více..

Zahajovací bruslení

před 4 roky, 19.9.2020

V pátek 18.9. jsme zahájili bruslící sezónu tohoto školního roku. Letos na ledě nebudeme sami, bude s námi trenér, hokejista Jaroslav Balaštík. V rámci projektu Sportovky, který v tomto školním roce probíhá, děti dostanou průpravu v několika sportech. Jedním z nich je i bruslení. První hodinu se každý naučil sám zvednout z ledu, trénovali jsme rovnováhu a zahráli jsme si na veverky, které sbíraly oříšky. Těšíme se na další společný trénink! číst více..

Naše první vysvědčení

před 4 roky, 30.6.2020

V pátek 26. června jsme se po dlouhé době setkali všichni z 1.A v naší džunglí třídě. Setkání bylo moc milé, děti se na sebe těšily a měly prostor si před velkými prázdninami sdělit všechny zážitky z domácí výuky a času, který trávily doma. V tělocvičně jsme se rozloučili s deváťáky a poté děti dostaly ve třídě své vysvědčení. číst více..

Bludiště

před 4 roky, 24.6.2020

Ve středu 24.6. jsme se hned ráno vydali opět do Kunovského lesa, abychom si nasbírali větvičky na bludiště. číst více..

Sportovní dopoledne v Kunovském lese

před 4 roky, 24.6.2020

V úterý 23.6. jsme se vydali strávit dopoledne v Kunovském lese. číst více..